uczestnicyglaeriapliki do pobraniaarchiwumkontakt
 


 

 

 

 

 

 




 


 

Wyniki VIII edycji konkursu "Wojewódzki Lider Biznesu"

Kategoria:  Mikroprzedsiębiorstwa

Statuetka :

AUTO-DIAG Kornet Marzena (Zamość)

Certyfikaty Laureata :
AT-SERWIS s.c. Tomasz Głowacki i Andrzej Kozak (Lublin)
FOTO QFS Wiesław Domownik  (Lublin, Chełm)
PETROTECHNIKA Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe inż. Alfred Fijałkowski (Lublin)

Kategoria: Małe przedsiębiorstwa

Statuetka :

Zakład Stolarsko-Budowlany Zdzisław Serhej (Łomazy)

Certyfikaty Laureata :
Centrum Badawczo-Wdrożeniowe OPTOTRAKT Sp. z o.o. (Lublin)
EDBAK Sp. z o.o. (Piotrowice)
EURO-CAR Sp. z o.o. (Zamość)
Greenland Technologia EM Sp. z o.o. (Trzcianki k. Janowca)
INFO-TV-FM Sp. z o.o. (Zamość)
Lubelskie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych S.A. (Lublin)
MAIK Agencja Reklamowa J Babicz, B.Tynecka-Babicz Sp. J. (Lublin)
PERFEKT Lubelska Fabryka Okien (Lublin)
Przedsiębiorstwo Przemysłu Paszowego "BACUTIL" Sp. z o.o. (Bedlno Radzyńskie)
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "Venta" Sp. z o.o. (Lublin)
REALL  Agencja Zaopatrzenia Technicznego A.Króżel (Lublin)

Złote Certyfikaty :

EKO-SANIT  D.Grzybowski Sp.J. (Lublin)
Hen-Bud Sp. z o.o. (Lublin)

Kategoria: Średnie przedsiębiorstwa

Statuetka :
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Transportowe "TRANSHURT"  Sp. z o. o. (Lublin)

Certyfikaty Laureata :

AMAR Sp. z o.o. (Lublin)
Firma Handlowo-Usługowa HANDBUD Wiesław Blicharski (Włodawa)
KARTONEX Sp. z o.o. (Krasnystaw)
KZA Przedsiębiorstwo Automatyki i Telekomunikacji S.A. (Lublin)
NEPTUN Sp. z o.o. (Lublin)
Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne w Lublinie Sp. z o.o. (Lublin)
TEHAND  Sp. z o.o.  (Lublin)
Zakład Remontowo-Budowlany Stanisław Romaniuk (Biała Podlaska)


Złote Certyfikaty :
Drukarnia Embe-Press S.Bezdek, M.Mamczarz Sp. J. (Lublin)
Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych NIEMCE S.A. (Niemce)

Kategoria : Duże przedsiębiorstwa

Statuetka :
Przedsiębiorstwo Wykonawstwa Remontów i Inwestycji "REMZAP" Sp. z o.o. (Puławy)

Certyfikaty Laureata :
Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. (Lublin)
POL-SKONE Sp. z o.o. (Lublin)
"SPOŁEM"  Lubelska Spółdzielnia Spożywców (Lublin)
"SPOŁEM"  Powszechna Spółdzielnia Spożywców "ROBOTNIK" w Zamościu (Zamość)